+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Nie tylko uprawnienia, ale również umiejętności kierowcy taksówki gwarantują bezpieczny przewóz.

Ostatnio coraz więcej mówi się o potrzebie radykalnych zmian w zakresie dokształcania nowych kierowców, ale równie wypracowywania dobrych nawyków tych osób, które posiadają prawo jazdy już od wielu lat. Dotyczy to zarówno osób, które samochód traktują jako doraźny środek transportu, jak również zawodowych kierowców.

Prowadzenie taksówki wymaga posiadania uprawnień oraz umiejętności.

Największymi wrogami każdego szofera jest brawura i rutyna. Realizując przewozy taksówkowe nie można sobie pozwolić na żadną z nich. Kierowca powinien zatem posiadać wszystkie wymagane przepisami prawa uprawnienia, jak również musi spełniać określone warunki tj. mieć ukończone 21 lat i oczywiście posiadać prawo jazdy kategorii B.

Istotne jest również zaświadczenie o tym, że nie ma żadnych przeciwwskazań psychologicznych do tego typu pracy. Nie można tez zapominać o certyfikacie, który potwierdzi że kandydat na taksówkarza odbył szkolenie z transportu drogowego. Jest to niezbędne dla tych osób, które nie posiadają udokumentowanego doświadczenia jako zawodowy kierowca przez okres co najmniej 5 lat.

Prowadząc taksówkę należy być przygotowanym na wiele sytuacji kryzysowych. Podróżując z Halo Taxi Piła nasi Klienci mają pewność, że powierzają swój transport profesjonalistom.

W naszej korporacji wszyscy kierowcy są odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni. Usługi jakie oferujemy naszym Klientom to nie tylko najniższe stawki przewozowe, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i terminowość. Cennik Taxi Piła jest dopasowany do Państwa potrzeb, dzięki czemu jesteśmy obecnie najchętniej wybieranym lokalnym przewoźnikiem.
Wystarczy jeden telefon do Halo Taxi Piła, aby uzyskali Państwo szczegółowe informacje na temat możliwości oraz czasu realizacji konkretnej usługi. Wykonujemy transport na terenie miasta Piła, ale również do miejscowości: Skórka Skrzatusza, Kaczory Ujście Stara, Łubiana Szydłowo, Dobrzyca Śmiłowo, Dalej Krajeński Wysoka, Wałcz Złotów, Chodzież Trzcianka, Jastrowie.

Bezpieczny przewóz gwarantuje profesjonalizm kierowcy

Wykręć nasz numer i zamów najlepszą taxi w Pile! Kontakt z nami jest sprawny i w 100% spełni Państwa oczekiwania! Naszym głównym atutem jest nie tylko terminowość i bezpieczeństwo, ale również najbardziej atrakcyjny cennik. Już dziś zapytaj nas o swój transport!

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl