+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

  Usługi dla Firm Halo Taxi Piła.

 

 

Halo taxi Piła to nie tylko najtańsza korporacja w Pile, ale przede wszystkim zrzeszenie ludzi z pasją podchodzących do swojej pracy. 

Poza standardową obsługą logistyczną w swojej ofercie posiadamy dodatkowe usługi:

  • przewóz i odbiór dzieci ze szkoły, przyjęcia
  • przewóz zwierząt
  • transport zakupów 
  • przewóz bagażu, przesyłek
  • wynajem kierowcy na określony czas
  • holowanie samochodu, drobna pomoc na miejscu
  • obsługa imprez prywatnych i firmowych.

Warto przypomnieć, że Halo Taxi Piła to gwarancja doskonałej oprawy podczas firmowych imprez naszych klientów. Nasi kierowcy zawsze stają na wysokości zadania i z należytą precyzją świadczą swoje usługi odwożąc swoich gości na rozmaite przyjęcia, zebrania biznesowe, konferencje czy inne ważne spotkania na określoną godzinę. Nasze samochody są starannie dobrane na potrzeby każdego klienta, jeżeli chodzi o ilość osób czy komfort jazdy.

Szczególnie teraz w ważnym momencie gdzie znowu szaleje koronawirus, możecie być Państwo pewni, że nasza korporacja prężnie działa, świadcząc swoje usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa i higieny. Nasze samochody na bieżąco są dezynfekowane i poddawane podstawowemu czyszczeniu, nasi kierowcy również dbają o swoją higienę i dezynfekcję w miejscu pracy. Również ważna jest możliwość płacenia kartą w naszej korporacji Halo Taksi Piła, co w dobie pandemii zapewnia ograniczenie kontaktu klienta z kierowcą.

Ważne jest, aby w obecnym tak trudnym dla wszystkich czasie dbać o zdrowie swoje i innych, dlatego zawsze już przy pierwszym kontakcie telefonicznym nasze dyspozytorki informują klienta o warunkach przestrzegania zasad bezpieczeństwa w naszej Halo Taxi Piła. Zarówno kierowca, jak i pasażer podlega wszelkim nakazom ochrony zdrowia swojego, jaki i innych, zobowiązany jest do noszenia maseczki zarówno w środku Taksi, jak i po wyjściu z taksówki. Kochani chrońmy siebie nawzajem, przestrzegajmy wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny zarówno w miejscu pracy czy w kontaktach z innymi osobami. My jako kierowcy Halo Taxi Piła, mając na uwadze swoje rodziny oraz bliskich naszych znajomych i klientów stosujemy się do wszelkich zaleceń dotyczących bezpieczeństwa i higieny chroniąc tym samym siebie i innych. 

 

 

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl