+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Zamawianie taksówki na konkretną godzinę, z Halo Taxi Piła to możliwe.

Halo Taxi Piła to korporacja, która proponuje swoje usługi na terenie miasta Piły, jak i w okolicznych miejscowościach. Swoją wiedzą i doświadczeniem zdobyli zaufanie wielu klientów, proponując im swoje komfortowe usługi.

Klienci, szukając sprawdzonej Taksi w Pile, kierują się głównie ceną oraz bezpieczeństwem, jakie może zapewnić im Halo Taxi Piła nawet na wyznaczoną  przez klienta godzinę.

Kierowcy, którzy z pasją świadczą usługi w korporacji Halo Taxi Piła, są dostępni przez całą dobę, dojadą i odwiozą bezpiecznie o każdej godzinie w dzień czy w nocy.

W trosce o bezpieczeństwo swoich pasażerów korporacja zatrudnia wystarczającą ilość kierowców, którzy bezpiecznie pracują przez kilkanaście godzin dziennie, aby po tych godzinach mógł ich zmienić inny kierowca.

Wszyscy kierowcy znakomicie znają topografię Piły oraz okolicznych miejscowości tj.

Skórka, Skrzatusz, Kaczory, Ujście, Stara Łubianka, Szydłowo, Dobrzyca, Śmiłowo, Kamień Krajeński, Wysoka, Wałcz, Złotów, Chodzież, Trzcianka, Jastrowie co znacznie wpływa na komfort jazdy, a przede wszystkim na cenę.

Taxi Piła najtaniej, a zarazem bezpiecznie do celu to motto naszej korporacji Halo Taxi Piła. Każdy klient może zamówić kurs o każdej godzinie przez całą dobę. Idziesz na imprezę, spotkanie już nie musisz się martwić o powrót do domu i denerwować się w nocy, że taxi nie odbiera. Śmiało zadzwoń w ciągu dnia, a nasza dyspozytorka zapisze zlecenie i wyśle po Państwa o określonej godzinie bezpieczny i sprawdzony transport, jakim jest Halo Taxi Piła.

Nasze ceny są również konkurencyjne, co wpływa na zadowolenie naszych pasażerów. Dlatego swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie miasta Piły, ale jesteśmy konkurencyjni również dla innych korporacji, które świadczą takie same usługi.

SZYBKO TANIO I BEZPIECZNIE te słowa mówią o nas wszystko, czego potrzebuje nasz klient.

Potrzebujesz transportu, zadzwoń do nas w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ceny i czasu realizacji naszych usług. Nasz cennik dostosowany jest do każdej kieszeni, dlatego mówią o Nas Halo Taxi Piła najtaniej w mieście.

 

 

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl