+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

W dobie koronawirusa bezpieczniej wybrać taxi Piła czy komunikację miejską?

Epidemia koronawirusa mocno dała się we znaki na całym świecie, dotknęła każdej branży, powodując duże straty. 

Również branża taksówkarska m.in. Halo Taxi Piła zanotowała chwilowy spadek w swoich usługach.

W związku z pandemią koronawirusa w Polsce, jak i na świecie zastosowane zostały szczególne środki bezpieczeństwa.

Wiele osób z obawy o zakażenie się koronawirusem zrezygnowało z komunikacji miejskiej, a nie mając własnego auta, przesiadło się do taksówki. 

W obecnych czasach taxi Piła jako środek transportu jest lepszą alternatywą niż komunikacja miejska, ze względów chodźby mniejszych skupisk ludzi. 

Halo taxi Piła świadczy swoje usługi przy zachowaniu wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa. Kierowcy zostali przeszkoleni jak bezpiecznie przewozić osoby przy zastosowaniu środków do dezynfekcji.

Pomimo wcześniejszego zagrożenia wywołanego pandemią koronawirusa Taxi Piła prężnie działa i świadczy swoje usługi na terenie Piły, jak i okolicznych miast. Korporacja w trosce o swoich klientów regularnie dezynfekuje wnętrze, jak i klamki swoich pojazdów. Jednocześnie zachowując odpowiednią odległość między swoimi pasażerami, zapewnia im bezpieczną i komfortową podróż.

Halo Taxi Piła świadczy swoje usługi o każdej porze dnia i nocy, zapewniając bezpieczny transport do pracy, czy ze spotkania towarzyskiego. 

Potrzebujesz transportu, dzwoń śmiało, nasi kierowcy są dla Ciebie zawsze dostępni i gotowi by zawieźć każdego tam, gdzie sobie życzy za przystępną cenę.

Podróżując z Halo Taxi Piła, masz pewność, że zajmie się Tobą profesjonalny kierowca, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Nasze ceny są konkurencyjne i na każdą kieszeń.

Potrzebujesz bezpiecznego i sprawdzonego transportu dzwoń śmiało, jesteśmy dostępni przez całą dobę, wedle Twoich potrzeb.

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl