+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Uruchomienie i holowanie pojazdu – z taxi taniej niż przy lawecie.

W piękny i nierzadko mroźny zimowy poranek, gdzie cała okolica spowita jest puszystą śnieżną osłoną, każdy kierowca śpieszący się do pracy wie, że musi przeznaczyć co najmniej dodatkowych 15 minut na oczyszczenie swojego pojazdu z tejże malowniczej okoliczności. Wielu kierowców pomaga sobie włączając silnik podczas odśnieżania, ale należy pamiętać, że takie działanie jest wykroczeniem, za które może grozić nawet 500zł mandatu.

Uruchomienie samochodu – rozruch bez lawety

Zdarzają się jednak takie sytuacje, gdy powyższy problem nas nie dotyczy, ponieważ nasz pojazd w ogóle nie uruchamia się. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być akumulator, świece zapłonowe (częściej w przypadku pojazdów z instalacją LPG), rozrusznik, a nawet złej jakości paliwo. Aby jednak zdiagnozować przyczynę odmowy posłuszeństwa, należy najpierw podjąć próbę uruchomienia pojazdu.

Wzywając na miejsce pomoc drogową, decydujemy się na najdroższe rozwiązanie, które nierzadko może okazać się niepotrzebne. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Halo Taxi w Pile. Kontaktując się z nami telefonicznie i opisując zdarzenie nasi Klienci mają pewność, że na miejsce skierujemy fachowca z odpowiednim wyposażeniem oraz umiejętnościami. Kable rozruchowe, które są w takiej sytuacji podstawowym narzędziem pomocniczym pomogą ocenić przyczynę unieruchomienia pojazdu Klienta.

Usługi tego typu oferujemy według stałego cennika, który w Halo Taxi Piła jest najtańszy w regionie. Większość kierowców zamawiając taxi w Pile liczy również na kompleksową usługę technicznego wsparcia, ale także na transport do miejsca docelowego, kiedy usterka okaże się poważniejsza. Wybierając numer Halo Taxi Piła mają Państwo gwarancję profesjonalizmu i rzetelności.

Techniczne wsparcie od Halo Taxi Piła przy każdej awarii pojazdu

Halo Taxi Piła oferuje do Państwa dyspozycji pojazdy osobowe, dzięki którym żadna sytuacja nie będzie zaskoczeniem ani dla nas, ani dla naszych Klientów. Warto jest zatem mieć do nas kontakt, ponieważ życie potrafi naprawdę zaskoczyć, a wsparciem w nieprzewidzianych sytuacjach jest właśnie taxi w Pile.

Przy powyższych zdarzeniach oferujemy również usługi holowania pojazdów, dzięki czemu Klient nadal nie będzie musiał inwestować w usługi pomocy drogowej. Odprowadzamy samochody do warsztatów bądź innego miejsca wskazanego przez Klienta.

Halo Taxi Piła to nie tylko fachowcy od przewozów, ale również od drobnego wsparcia w każdej sytuacji na drodze. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl