+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Taksometr nalicza opłaty za przejazd według ustalonych stawek.

Taksometr jest to podstawowy element wyposażenia każdej legalnej taksówki w Polsce. Instalacja urządzenia w każdym samochodzie umożliwia transparentne naliczanie opłat za przewóz osób bądź ładunków. Poszczególne stawki zostają ustalane według ustalonego w danym regionie systemu, na który składa się nie tylko ustawowy zakres naliczania tego typu płatności, ale również specyfika lokalnego rynku.

Taksometr jest urządzeniem, który nalicza opłatę za przejazd w taki sposób, aby pasażer mógł zobaczyć ile już jest winien kierowcy.

Aby usprawnić całą procedurę naliczania opłat za kurs używa się dwóch różnych sposobów naliczania: wg systemu S (opiera się na taryfie drogowej lub czasowej) lub systemu D (uwzględnia się zarówno taryfę czasową, jak i drogową). W Polsce należności naliczane są zazwyczaj wg. systemu D. Nie należy również zapominać o dodatkowo naliczanej opłacie początkowej.

Warto podkreślić, że taksometr nie jest urządzeniem, które działa niezależnie od jakichkolwiek innych sprzętów rejestrujących zasadność naliczenia danej kwoty końcowej. Jest on bowiem połączony z kasą fiskalną, która również powinna znajdować się w taksówce. Udokumentowaniem przewozu jest zatem paragon.

W Polsce obowiązuje sposób naliczania opłat za przewóz wg systemu D.

Halo Taxi w Pile dokłada wszelkich starań, aby nasi pasażerowie od początku przewozu aż do jego zakończenia mieli podgląd kwoty, jaka jest naliczana. Nasz cennik jest dostosowany do lokalnych warunków oraz potrzeb Klientów. Najniższe stawki plasują Halo Taxi Piła w gronie liderów wśród przewoźników regionalnych.

Jeden Twój telefon i nasi kierowcy dowiozą Cię tam, gdzie sobie zażyczysz, a warto wiedzieć, że Halo Taxi Piła realizuje usługi przewozowe nie tylko na terenie Piły, ale również pobliskich miejscowości tj.: Skórka, Skrzatusz, Kaczory Ujście, Stara Łubiana, Szydłowo, Dobrzyca, Śmiłowo, Krajenka, Wysoka, Wałcz, Złotów, Chodzież, Trzcianka, Jastrowie.

Taryfikator ustalany jest odgórnie, na podstawie lokalnych uwarunkowań oraz specyfikacji rynku.

Halo Taxi Piła to najbardziej korzystne rozwiązanie w czasie, kiedy liczy się szybkość i skuteczność. Nasi stali Klienci zaufali nam i polecają swoim znajomym. W naszym przedsiębiorstwie taksówkowym dążymy nie tylko do realizowania najtańszych przewozów, wynikających z cennika Halo Taxi w Pile, ale przede wszystkim do umożliwienia szybkiego i sprawnego kontaktu, dzięki któremu nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie, jakie proponujemy w ramach naszej oferty.

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl