+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Przewóz zwierząt taksówką miejską – o czym klient powinien pamiętać?

Własny środek lokomocji to również dzisiaj luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić ze względów finansowych bądź zdrowotnych. W sytuacjach, w których nie możemy zdać się na łaskę i niełaskę miejskiej komunikacji zlecamy transport uprawnionym przewoźnikom, którzy mają za zadanie dowieźć nas w ustalone miejsce. O ile transport osób pojazdami taxi w Pile jest powszechny i coraz bardziej popularny, tak już przewóz domowych zwierząt może rodzić pytania o tego typu możliwość i oczywiście koszt usługi.

Przewożenie zwierząt w Halo Taxi Piła.

Halo Taxi Piła realizuje przewozy Państwa pupili w najbardziej dogodnych do tego warunkach. Kwestią kluczową jest tak naprawdę rozmiar zwierzęcia oraz jego aktywność podczas jazdy. Przy gryzoniach bądź małych psach lub kotach, które nierzadko podróżują w transporterze, warunki przejazdu są takie same jak w przypadku przewozu osób. Jeśli jednak transport zwierzęcia wymaga więcej miejsca oraz zaangażowania ze strony przewoźnika, Halo Taxi Piła przy pierwszym kontakcie wymaga informacji o dodatkowym wymagającym pasażerze.

Pomimo, iż przedmiotowy przewóz nie jest uregulowany szczegółowymi przepisami i nie każdy kierowca może wyrazić na niego zgodę (np. ze względu na alergię na sierść), w naszych bagażowych pojazdach taxi kursujących na terenie Piły, zawsze staramy się wygospodarować miejsce na większego pupila. Dzięki temu robimy wszystko,aby sprostać wymaganiom naszych Klientów nie wprowadzając przy tym zmian w cennikach, które mogłyby być dla Państwa uciążliwe. W celu zgłoszenia przejazdu ze zwierzęciem zalecamy w pierwszej kolejności wykonanie telefonu do Halo Taxi Piła i uprzedzenie nas o tym fakcie. Wówczas wybierzemy najbardziej dogodny typ transportu dla Państwa.

Transport psów i kotów w taksówce miejskiej.

Jeżeli nasi Klienci mają dodatkowe pytania, wystarczy tylko wybrać nasz numer, a po nawiązaniu kontaktu z dyspozytorem taxi w Pile wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. Musimy bowiem pamiętać, iż jeśli przewozimy zwierzę, które intensywnie zostawia swoją sierść na tapicerce, po zakończonym kursie to właśnie kierowca musi dane miejsca oczyścić. To może generować dodatkowe koszty, co jednak nie zmienia faktu, iż w Halo Taxi Piła tego typu usługi są realizowane po najtańszej stawce w regionie.

Przy kwestii transportu zwierząt, ważnym czynnikiem pozostaje jeszcze podróż samego pupila bez właściciela. Wówczas sytuacja wygląda nieco inaczej, ponieważ bez specjalnego transportera taka usługa może być utrudniona. Warto zatem zaplanować przewóz z odpowiednim wyprzedzeniem nasi fachowcy z taxi Piła będą służyć Państwu odpowiednim doradztwem i wsparciem.

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl