+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Pomoc przy zakupach w dobie koronawirusa z Halo Taxi Piła TAK to możliwe !

 

 

Halo Taxi Piła to profesjonalni i doświadczeni kierowcy, którzy cenią swoją pracę, chociażby za możliwość ciągłego kontaktu z klientami, spędzanie z nimi mnóstwa czasu oraz możliwość niesienia pomocy innym ludziom. Niestety epidemia koronawirusa, która dotknęła praktycznie wszystkich na całym świecie, ponownie przyszła ze zdwojona siłą, nie oszczędzając nikogo. Również Halo Taxi Piła pomimo kolejnej fali epidemii nie poddaje się i ze zdwojoną siłą wszyscy prężnie pracują, świadcząc swoje usługi na najwyższym poziomie, starając się pomóc każdemu, kto potrzebuje pomocy.

Halo Taxi Piła to ludzie z wielką pasją do kierownicy, ale również wielcy pasjonaci niesienia pomocy innym. Korporacja oferuje swoje usługi zarówno w formie transportu osób, ale pragnie również przypomnieć o możliwości zrobienia zakupów, jak i dostarczenia ich pod same drzwi, niezależnie od pory dnia i godziny. W obecnym czasie kiedy w życie wchodzą nowe obostrzenia, dotyczące m.in. seniorów, Halo Taksi Piła włącza się w akcję ZOSTAŃ W DOMU, CHROŃ SWOJE ŻYCIE. Wystarczy wziąć telefon wykręcić nasz numer i powiedzieć czego w tej chwili potrzebujesz, a my dowieziemy potrzebne rzeczy pod same drzwi z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i dezynfekcji.

Pamiętaj jesteśmy otwarci dla każdego, pomożemy zawsze i wszędzie. Nasze usługi nie opierają się wyłącznie o transport osób, czy dostarczanie zakupów, oferujemy ponadto przewóz przesyłek ekspresowych, bagaży, zwierząt oraz wszelkie usługi dla firm przez holowanie samochodu. Specjalizujemy się nie tylko w transporcie, ale służymy pomocą w różnych dziedzinach. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, ceny w Halo Taxi Piła wciąż są konkurencyjne na terenie Piły i okolicznych miejscowości oraz dostępne dla każdego, na każdą kieszeń niezależnie od wieku i możliwości finansowych.

Zawsze nasi uśmiechnięci i życzliwi kierowcy są do Państwa dyspozycji, zadzwoń i przekonaj się sam. 

 

 

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl