+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Koszty, jakie ponosi kierowca taksówki, czy to opłacalny zawód?

Osobom, które nie są bezpośrednio związane z branżą taksówkarską, wydaje się, że kierowcy taksówki m.in. Halo Taksi Piła dzięki wysokim obrotom zarabiają krocie. Nic bardziej mylnego, kierowcy Taksówki mają też wysokie koszty, które wynikają z prowadzenia własnej działalności, nawet przynależąc do korporacji taksówkarskiej. Ich rzeczywiste wynagrodzenie jest o wiele niższe niż ich obroty.

Pomimo to kierowcy Halo Taxi Piła świetnie spełniają się i realizują w swojej pracy zawodowej jako kierowcy taksówki. Zawsze z dużym entuzjazmem podchodzą do swoich pasażerów, służąc im pomocą.

Halo Taksi Piła to stowarzyszenie ludzi z pasją, każdy pracownik tej korporacji musi spełnić szereg wymogów, które odgórnie wynikają z przepisów prawa:                                    

– każdy kierowca musi mieć ukończone 21 lat,

– posiadać prawo jazdy kategorii B

– oraz zaświadczenie o niekaralności.                                                                                                       

Każdy kandydat na taksówkarza musi wyrobić sobie licencję taksówkarską, co wiąże się z kosztem rzędu około 700 zł, musi nabyć kasę fiskalną oraz kupić taksometr, którego koszt wynosi ok.3000 zł. Wszystko to musi zostać zalegalizowane i zamontowane w samochodzie, co wiąże się z kolejnymi kosztami. Co 2 lata należy legalizować taksometr, koszt rzędu około 50 zł. Do tego dochodzą koszty wszystkich badań, które są niezbędne w pracy taksówkarza.

Kierowcy taksówki świadczą swoje usługi w oparciu o własną działalność gospodarczą, co również wiąże się z kosztami ubezpieczenia społecznego. Dużym wydatkiem jest również koszt paliwa, które kierowca taksówki również musi ponieść. Również koszty amortyzacji samochodu, naprawy oraz serwisu wchodzą w skład wydatków, które ponosi każdy kierowca taksówki.

Halo taxi Piła wbrew tym wszystkim wydatkom, które musieli ponieść, aby świadczyć swoje usługi, to nadal najtańsza taxi w mieście Piła. Kierowcy pomimo licznych wydatków, wiedzą ile kosztuje życie, dlatego wychodząc naprzeciw swoim klientom, wciąż mają konkurencyjne ceny w mieście Piła. Dla nich liczy się zadowolony klient, który chętnie skorzysta z usług Halo Taksi Piła, za rozsądną cenę i w komfortowych warunkach.

Ważne jest, aby pomimo wciąż rosnących cen, chociażby paliwa, każda ze stron była zadowolona z usług, które świadczy Halo Taxi Piła, zarówno kierowca swojego samochodu, jak i klient, który korzysta z naszych usług.

Wybierając Halo Taxi Piła, masz gwarancję komfortu i bezpieczeństwa za przystępną cenę na każdą kieszeń. 

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl