+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Jak zostać taksówkarzem w Halo Taxi Piła, jakie trzeba spełnić wymagania.

Halo Taxi Piła to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy świadczą swoje usługi na wysokim poziomie. Halo Taksi Piła to kierowcy przede wszystkim z pasją i doświadczeniem, którzy przeszli przez szereg kursów i szkoleń, które potrzebne są, aby zostać zawodowym kierowcą taksówki.

Halo taxi Piła to osoby, które lubią spędzać czas za kółkiem, lubią pomagać innym, kiedy Ci potrzebują ich pomocy w formie transportu. Kierowcy Halo Taxi Piła jak sami podkreślają w ich pracy bardzo ważny, jest kontakt z klientem, co bardzo lubią i doceniają taką możliwość.  Czy to wystarczy, by zostać wykwalifikowanym taksówkarzem m.in. w korporacji Halo Taxi Piła?

Podstawowe wymagania, jakie powinien posiadać kandydat na kierowcę taksówki w Halo Taksi Piła, to:

– minimalny wiek 21 lat,

– aktualne prawo jazdy kategorii B,

– zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych,

– zaświadczenie określające tytuł prawny pojazdu, którym kandydat zamierza świadczyć usługi.

– ważny jest również fakt, że kandydat na taksówkarza nie może być skazany przez Sąd prawomocnym wyrokiem, czyli wymagane jest zaświadczenie o niekaralności.

Sam kurs kierowcy taksówki kosztuje 300 zł, natomiast egzamin ok. 150 zł.

Kolejnym warunkiem, który należy spełnić, by zostać kierowcą Halo Taxi Piła, jest własna działalność gospodarcza. Kiedy kierowca spełni tę formalność, pozostaje jeszcze wyrobić licencje na wykonywanie krajowego transportu drogowego, którego zakres obejmuje przewóz osób taksówką.

Wszyscy kierowcy w Halo Taxi Piła posiadają licencję taxi, bez której nie mogą świadczyć usług w zakresie przewozu osób taksówką.

Licencja taka wydawana jest konkretnie na dany samochód, którego kierowca musi być właścicielem lub współwłaścicielem, albo być jego dzierżawcą.

Licencja dla kierowcy taksówki waha się obecnie w granicach 200-450 zł, w zależności od obszaru, na którym będą odbywać się przewozy oraz czas, na jaki wydawany jest taki dokument.

Jak widać, aby zostać kierowcą taksówki, nie wystarczą tylko chęci, trzeba przejść kursy, egzamin i wydać na star trochę pieniędzy.

Kierowcy Halo Taxi Piła po spełnieniu powyższych kryteriów, mogli stać się pełnoprawnymi licencjonowanymi kierowcami. Po wielu latach doświadczenia, które nabyli w korporacji Halo taxi Piła, mogą cieszyć się swoją pracą i nieskazitelnie wykonywać swoje obowiązki.

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl