+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Wyposażenie taksówki, co powinno się znajdować w samochodzie do przewozu osób.

Halo Taxi Piła to kierowcy, którzy z pasją wykonują swój zawód. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu gwarantują swoim klientom wygodę i bezpieczeństwo. Dbają zarówno o swojego klienta oraz o nienaganny stan swojego auta, które jest narzędziem w ich pracy.

Halo Taxi Piła to korporacja, która proponuje swoje usługi na terenie miasta Piły, jak i w okolicznych miejscowościach. Swoją wiedzą i doświadczeniem zdobyli zaufanie wielu klientów, świadcząc komfortowe usługi zadbanymi i gotowymi do codziennej jazdy samochodami.

Taksówka to auto, które musi być odpowiednio wyposażone, by mogło spełniać swoją funkcję, a przede wszystkim być odpowiednio oznaczone. W taksówce przewożone są również bagaże pasażerów i one muszą być też odpowiednio zabezpieczone.                                   Zamontowany w taksówce taksometr wylicza opłatę za przewóz.

Halo Taxi Piła, to stowarzyszenie, które duży nacisk kładzie na wygodę i bezpieczeństwo swoich pasażerów. Dlatego każda taksówka wyposażona jest w:

– taksometr elektroniczny z ważną legalizacją,

– co najmniej 3 miejsca dla pasażerów,

– miejsce na bagaż pasażera,

– apteczkę, w razie nagłej potrzeby,

– koło zapasowe oraz zestaw naprawczy w razie awarii.

– umieszczone na dachu samochodu dodatkowe światło z napisem „Taxi”, dobrze widoczne po zmroku,

– elegancka reklama umieszczona na samochodzie z numerem i nazwą Firmy Halo Taxi, która świadczy swoje usługi.

Halo Taksi Piła w trosce o swoich klientów, regularnie przeprowadza badania techniczne pojazdów, którymi dysponuje do przewozu osób. Samochód, który wykorzystywany jest jako taksówka, musi przejść co roku takie badanie techniczne.

Zapraszamy do korzystania z najtańszych usług do przewozu osób, które świadczy Halo Taxi Piła. Nasz zespół wyróżnia się na tle innych dużą dbałością i czystością naszych aut.

SZYBKO, TANIO i BEZPIECZNIE – to nas wyróżnia na tle konkurencji.

Halo Taksi Piła najtaniej w mieście.

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl