+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Halo Taxi Piła bezpieczna i komfortowa forma płatności kartą za kurs.

Halo Taxi Piła to zgrany zespół wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kierowców, którzy swoje usługi świadczą na najwyższym poziomie. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu gwarantują swoim klientom wygodę i bezpieczeństwo.

Halo Taksi Piła odbierze z wyznaczonego miejsca i odwiezie pod same drzwi. Kontakt z nami jest bardzo szybki i wygodny.

Klienci, wybierając najtańszą taxi w mieście Piła i okolicach często sugerują się ceną, która nierzadko jest zbyt wysoka w innych korporacjach. 

Wybierając Halo Taxi Piła, masz gwarancję komfortu i bezpieczeństwa za przystępną cenę na każdą kieszeń. 

Za nasze usługi istnieje również możliwość płatności kartą, co nie jest jeszcze popularne w środowisku taksówkarzy, a w obecnym czasie koronawirusa jest bardzo ważne.

Halo Taxi Piła z uwagi na sugestie swoich klientów, szybko wprowadziła system płatności kartą, co jest bardzo wygodne i chwalone przez naszych klientów. 

Nierzadko zdarzyło się, że osoba wracająca w nocy nie posiadała przy sobie gotówki i wychodząc naprzeciw swoim klientom Halo taksi Piła, umożliwiła właśnie tę formę płatności. Wystarczy przy zamówieniu kursu wspomnieć o płatności kartą i już nie trzeba się o nic martwić, tylko wsiąść i bezpiecznie dojechać z Halo Taxi Piła do celu.

Potrzebujesz transportu, chętnie pomożemy Państwu w codziennych obowiązkach, jak i zapewnimy każdemu bezpieczny powrót do domu w godzinach wieczornych, a także nocnych.

Wystarczy jeden telefon do Halo Taxi Piła, a udzielimy wszelkich potrzebnych informacji na temat naszych usług i cen, które są przystępne dla każdego, który potrzebuje naszej pomocy.

Halo Taxi Piła oferuje swoim klientom także przewóz paczek, dokumentów z miejsca na miejsce. Wystarczy telefon do nas, a nasza dyspozytorka zbierze wszelkie informacje dotyczące bagażu, wyznaczy najlepszą trasę oraz określi cenę za transport przesyłki.

Z uwagi, że Halo Taxi Piła ma konkurencyjne i niskie ceny, klienci chętnie korzystają z naszego transportu oraz polecają go innym.

Przy przewozie paczek, czy dokumentów również istnieje możliwość płatności kartą, co jest bardzo wygodnym i super rozwiązaniem. Szczególnie teraz, w dobie koronawirusa, kiedy płatność kartą jest najbezpieczniejszą formą zapłaty za daną usługę.

Potrzebujesz Pomocy, dzwoń śmiało, jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl