+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Dowóz zakupów coraz częściej zlecany jest taksówkarzom. Wygoda czy potrzeba?

Jeszcze do niedawna taksówkarz był wyłącznie szoferem, który przewoził odpłatnie swoich pasażerów z punktu A do punktu B. Dziś zakres oferty przewoźników taksówkowych znacznie się poszerzył miedzy innymi o transport zwierząt, przesyłki ekspresowe bądź holowanie pojazdów.

Dynamicznie rozwijające się miasta (wśród nich również Piła) oferują usługi taxi na telefon na coraz wyższym poziomie. Elastyczna oferta Halo Taxi Piła to nie tylko transport pasażerów, ale również dostarczenie zakupów pod wskazany adres. W jednym przypadku jest to wygoda, jakiej oczekują mocno zapracowani Klienci, w innym zlecenie zrobienia i dowozu zakupów stanowi konieczność np. w przypadku seniorów, którzy nie zawsze mają możliwość wyjścia ze swojego domu i udania się do okolicznych i nierzadko nadmiernie zatłoczonych sklepów.

Dostawa zakupów realizowana przez Halo Taxi Piła jest coraz bardziej popularna usługą

W ostatnich latach coraz częściej zleca się tę czynność właśnie taksówkarzom, którzy w swojej mobilnej pracy mogą realizować przedmiotowe usługi sprawniej niż dedykowane temu działy handlowe popularnych marketów. Nie każdy z tych sklepów również jest dostępny na terenie naszego miasta, dlatego właśnie dodatkowe wsparcie sił zewnętrznych jest tak ważne przy realizowaniu usług zakupowych. Naprzeciw nim wychodzi właśnie taksi w Pile.

Numer Halo Taxi jest wybierany coraz częściej przez klientów w Pile, ponieważ świadczone usługi są najtańsze spośród innych taxi-przewoźników w regionie. Samo wykonanie zakupów, a następnie ich dowóz pod wskazany adres realizowane są natychmiastowo, a stawki w naszym cenniku gwarantują podwójne zadowolenie ze świadczonych usług taxi w Pile. Wyręczenie naszych Klientów w tej niemal codziennej czynności jest jednocześnie spełnieniem misji i budowaniem zaufania do naszych kierowców. Bez wątpienia usługi taxi w Pile obecnie są coraz bardziej poszukiwane aniżeli miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Świadczy o tym również duża liczba zleceń dodatkowych jak np. robienie zakupów.

Najniższe stawki wykonania i dowozu zakupów w Pile.

Halo Taxi Piła to transport pasażerów oraz bagażowy przewóz ładunków zgodnie z życzeniem Klienta. Nasza korporacja działa zgodnie z obowiązującymi przepisami wspierając mieszkańców miasta oraz jego okolic w codziennych sytuacjach. Kontakt do Halo Taxi Piła możliwy jest za pośrednictwem strony internetowej oraz telefonu. Nasi kierowcy dojeżdżają wszędzie tam, gdzie są akurat Państwu niezbędni!

Realizując usługi transportu zakupów oddajemy do Państwa dyspozycji najbardziej skuteczny tabor samochodowy, który usprawnia kompleksowe działania Halo Taxi Piła. Planujemy logistycznie każde zlecenie w taki sposób, aby Klient w szybkim czasie uzyskał jak najlepszy efekt powierzonego nam zadania. Dlatego właśnie spotykamy się coraz częściej z Państwa uznaniem z czego jesteśmy niezwykle dumni.

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl