+48 67 196 22, +48 67 212 22 22, +48 67 215 55 55

Bezpieczeństwo i skuteczność to kluczowe elementy przewozu taksówkowego.

Taksówkarze ze względu na specyfikę swojej pracy, są znacznie bardziej narażeni na zagrożenia nie tylko ze względu na nieprzewidziane zdarzenia na drodze, ale również na niebezpieczne zachowania pasażerów. Przy obu tych czynnikach liczą się przede wszystkim opanowanie kierowcy oraz umiejętność szybkiej analizy sytuacji. Jednak nie tylko one stanowią ogromne zagrożenie dla kierowców taksówek.

Zagrożenie ze strony pasażerów to jeden z czynników ryzyka w pracy taksówkarza.

Jedną z przyczyn jest spędzanie w trasie po kilka-kilkanaście godzin w ciągu dnia i nocy. Ryzyko kolizji czy wypadku drogowego zdecydowanie wzrasta, kiedy kierowca pracuje w takim właśnie wymiarze godzinowym. Dlatego właśnie w Halo Taxi Piła bezwzględnie przestrzegamy czasu pracy naszych kierowców – dzięki temu mamy pewność, że bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników jak i klientów jest pod tym względem zapewnione.

Zarówno nietypowe zdarzenia drogowe czy niebezpieczni klienci nie zdarzają się często, są to bowiem sytuacje sporadyczne. W naszym przedsiębiorstwie taksówkowym dążymy nie tylko do realizowania najtańszych przewozów, które wynikają z cennika Halo Taxi w Pile, ale przede wszystkim do umożliwienia szybkiego i sprawnego kontaktu, dzięki któremu nasi Klienci mogą liczyć na całodobowe wsparcie, jakie proponujemy w ramach naszej oferty. Kierowcy Halo Taxi Piła mają za zadanie nie tylko wykonać bezpieczny przewóz, bądź inną usługę, ale również sprawowanie pieczy nad bezpieczeństwem swoim oraz pasażerów.

Pasażerowie taksówek oceniają doświadczenie i kompetencje przewoźnika, ale również na poziom bezpieczeństwa w pojeździe.

Przy poszukiwaniu profesjonalnej taxi w Pile, Klienci przede wszystkim zwracają uwagę na doświadczenie i kompetencje przewoźnika, ale również na poziom bezpieczeństwa jaki można ocenić już na pierwszy rzut oka. Wykręcając nasz numer telefonu, mają Państwo pewność, iż przygotowane zlecenie trafiło do najlepszych rąk w mieście.

Nasi kierowcy znają doskonale topografię Piły, ale również wykonują przewozy do pobliskich miejscowości tj.: Skórka Skrzatusza, Kaczory Ujście Stara, Łubiana Szydłowo, Dobrzyca Śmiłowo, Dalej Krajeński Wysoka, Wałcz Złotów, Chodzież Trzcianka, Jastrowie.

Opanowanie kierowcy oraz umiejętność szybkiej analizy sytuacji to główne czynniki warunkujące o bezpieczeństwie w taksówce.

Halo Taxi Piła to najbardziej korzystne rozwiązanie w czasie, kiedy liczy się szybkość i skuteczność. Realizujemy przewozy pilne oraz takie, dla których wymagana jest bardziej skomplikowana logistyka, a wspólnym mianownikiem zadań jest terminowe wykonanie usługi na czym i Państwu i nam najbardziej zależy.

Kontakt

Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Wodna 2/40

64-920 Piła

KRS: 0000020566

NIP: 764-12-15-258
REGON: 001082721

e-mail: 
biuro@halotaxi.pila.pl